Оплата та доставка

При замовленні на суму від 500грн безкоштовна доставка на відділення Нової Пошти або Укрпошти

Способи оплати

  • Безготівкова оплата на сайті будь-якою карткою Visa або Master Card
  • Безготівкова або готівкова оплата при отриманні замовлення у відділенні перевізника.
  • Накладеним платежем. Оформляйте замовлення і оплачуйте при доставці післяплатою в відділеннях «Нова пошта» (вартість доставки згідно з тарифами Нової пошти на липень 2021 р: + 20 грн (фіксована сума переказу грошових коштів+ 2% від суми замовлення).

Оплата і доставка

Увага!

Тарифи « Нова Пошта» та “Укрпошта” може міняти на власний розсуд в будь-який момент. Завжди актуальні тарифи є на офіційному сайті «Нової Пошти» та “Укрпошти”. Інтернет-Магазин  не несе відповідальності за зміну тарифів «Новою Поштою» та “Укрпоштою”.

Способи доставки

Орієнтовний термін доставки Замовлення складає від 1-го до 3-х робочих днів. Про точний термін доставки Замовлення Покупця оповіщає перевізник.

Увага! Замовлення зберігається на складі транспортної компанії не більше 5-ти робочих днів, після вичерпання цього терміну – відправляється назад.

Отримати замовлення може тільки та людина, яка зазначена в транспортній декларації як одержувач. При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу.

Замовлення з доставкою через «Нову Пошту» та “Укрпошту” приймаються згідно графіка роботи перевізника. Графік роботи компанії «Нова пошта» та “Укрпошта”, а також тарифи Ви зможете знайти на їх офіційному сайті.