З чого ми робимо печиво

О нас

Цільнозернове борошно

На відміну від звичайного борошна, зберігає ВСЮ клітковину цільних злаків та зародків. Містить в 12 разів більше клітковини і в 5 разів більше мікроелементів і вітамінів.

О нас

Мед

Підсилює іммунітет. Покращує обмін речовин, стимулює травлення. Знімає стрес. Нормалізує кислотність шлунку і мікрофлору шлунково-кишкового тракту. Протизастудний засіб, послаблює вірус. Підвищує життєвий тонус.

О нас

Вівсяні пластівці

Джерело енергії, сприяє очищенню організму. У вівсяних пластівцях багато вуглеводів, корисного білка і насичених і ненасичених жирних кислот, харчові волокна, вітаміни і мінерали. Регулює рівень цукру в крові, знижує рівень шкідливого холестерину, допомогає роботі серця і мозку.

О нас

Насіння коноплі

Містять жирні кислоти Омега-3, 6, 9. Міцний антиоксидант, суперфуд и енергетик. Безмежне джерело білків, амінокислот, вітамінів і мікроелементів, співвідношення яких визнано вченими, як ідеальне для покращення здоров’я людини.

О нас

Фініки

Ефективний засіб від анемії. Джерело вітамінів А та В5. Позитивно впливають на роботу серцево-судинної системи. Зміцнюють імунітет. Покращують стресостійкість.

О нас

Журавлина

Природний антиоксидант. Тонізує нервову систему. Стимулює мозкову діяльність. Покращує пам’ять. Покращує настрій. Має противірусну і антибактеріальну дію.

О нас

Насіння льону

Містить багато мікроелементів, марганцю, дієтичних волокон, жиру омега-3 і вітамину В-1. Корисне для серцево-судинної системи.

О нас